piątek, 20 czerwca 2014

Ja i podróże służbowe

W świecie bielizny są dwa okresy kiedy trzeba sporo podróżować, wiąże się to z pokazami prezentacji kolekcji na następny sezon.  W listopadzie oglądam zapowiedzi kolekcji na sezon jesień zima, natomiast Maj/ Czerwiec poświęcony jest Wiośnie i Latu oczywiście temu, które będzie za rok.

W tym sezonie kolekcje zaczęłam oglądać dosyć wcześnie, ale tak naprawdę teraz mam okazje podróżować by podziwiać co ciekawego czeka nas w nadchodzącym sezonie.
Celowo nie chce tego wpisu poświęcać nadchodzącym trendom ( na to jeszcze za wcześnie). Dziś chcę się skupić na tym co mi dają podróże służbowe.

W tym tygodniu byłam na dwóch prezentacjach. Pierwsza to prezentacja Marlies Dekkers w Rotterdamie, prosto po niej wsiadłam do pociągu do Paryża by wziąć udział w prezentacji jednej z trzech największych w Europie grup bieliźniarskich- DBA.


 Podróże służbowe to okazja do poznana nowych miejsc. Mnie zachwycił Rotterdam- z milionem rowerów, cudowną architekturą i jedzeniem J.Udało mi się poznać kreatorkę Marki Marlies Dekkers, która opowiedziała co inspirowało ją przy tworzeniu nowej kolekcji.

 Podróże służbowe to również okazja do poznania cudownych ludzi. Na konferencji DBA, obecni byli przedstawiciele 25 krajów z 4 kontynentów.  To niesamowite, co roku wymieniamy wspólnie doświadczenia i pomysły JA wszystko to dzieje się w otoczeniu pięknej bielizny J
 
 Teraz znów piszę z podróży, ale już prywatniej, gdzie jutro czeka mnie nie lada wyzwanie, ale o tym następnym razem….

1 komentarz: